OBLASTNÍ PEDAGOGICKO-PSYCHOLOGICKÁ PORADNA VYŠKOV, příspěvková organizace         

Aktuální články pracoviště Boskovice

23 bře

Na základě jednání Vlády ČR jsou od 16. 3. 2020 do 1. 4. 2020 resp. do odvolání nařízení v souvislosti s omezeným pohybem osob zrušeny termíny pozvaných klientů na všech

13 bře

Provoz pracoviště Boskovice a mimořádná opatření v souvislosti s pandemií koronaviru.

12 bře

Webová aplikace Včelka reaguje na stávající situaci a umožňuje zjednodušit proces domácího online vzdělávání pro prvostupňové žáky.

05 led

Zápisy do základních škol jsou v letošním roce naplánované na duben, rodiče stojí před rozhodnutím, zda je jejich dítě připravené k zahájení školní docházky.

28 lis

pro oblast Boskovicka i Blanenska  je paní Mgr. Olga Trmačová, která sídlí v prostorách OPPP  v Blansku, ale poskytuje služby i pro školy a školská zařízení oblasti Boskovicka. 

 
08 bře

Nikdy jsem úplně nepochopila, proč nemohou děti ve škole při počítání používat prsty. Proč je to špatně? Proč je třeba tento "zlozvyk" odbourat, odnaučit.

05 pro

V březnu 2018 jsem navštívila seminář Jak trénovat paměť, aby se nám lépe učilo. Načerpala jsem spoustu nových informací a byla bych ráda, kdyby si každý, kdo má zájem, mohl

28 lis

 Lateralita znamená přednostní užívání jednoho z párových orgánů tj. ruky, nohy, smyslových orgánů. Podle převahy užívaného orgánu určujeme praváctví, leváctví, nebo

07 lis

Pohledy na domácí práce se různí podle toho, čí očima se na tuto problematiku díváte. Je-li vám někde mezi devíti až sedmnácti lety, chytne vás při zmínce o domácích pracích asi amok.

04 čvc

Na níže uvedeném odkazu je možné seznámit se s praktickými návody, jak se lépe soustředit na učení.