OBLASTNÍ PEDAGOGICKO-PSYCHOLOGICKÁ PORADNA VYŠKOV, příspěvková organizace         

Aktuální články pracoviště Boskovice

18 pro

Přejeme krásné, klidné a šťastné prožití vánočních svátků. Hodně zdraví, štěstí a lásky v novém roce 2018, kolektiv zaměstnanců naší poradny.

09 lis

Jak rozvíjet čtení s porozuměním

Porozumět čtenému je velmi důležitá část našich čtenářských schopností a dovedností. Porozumění čtenému získává v současnosti stále hlubší význam, vede ke skutečné gramotnosti, učí nás pracovat s informacemi.

09 lis

Některým čtenářům pomáhají tzv. barevné záložky - reading ruler. 

16 říj

Upozornění pro studenty středních škol. V případě, že budete žádat o uzpůsobení podmínek konání maturitní zkoušky je třeba sjednat si termín

28 čen

Od září 2017 nabízíme nový komplexní program na rozvoj pracovního tempa - ROPRATEM. Program je určen především dětem a studentům, kteří se potýkají s pomalým pracovním tempem. 

13 dub

Program na rozvoj koncentrace pozornosti pro děti od 8-12 let. Program je popsán v sekci služby

14 bře

Pro individuální rozvoj předškoláků a dětí s odloženou školní docházkou nabízíme stimulační program Maxík. Jednotlivé úkoly spojené do uceleného programu pomáhají se cvičením, kreslením, správnou

17 úno

Zápisy do základních škol jsou v letošním roce naplánované na duben, rodiče stojí před rozhodnutím, zda je jejich dítě připravené k zahájení školní docházky.

15 pro

Jak přežít s poruchami učení

11 pro

Milí rodiče, předvánoční čas bývá dobou náročnou… Kromě běžných organizačních záležitostí, kdy přemýšlíme, jak zvládnout uklidit, napéct, vše nakoupit a zabalit jsme jednoho dne postaveni i před všetečnou otázku našich dětí, jak to vlastně s tím Ježíškem je….